Za jakość odpowiadamy nazwiskiem.

Kreatywność

czyli zdolność tworzenia czegoś nowego. Tworzymy od podstaw albo nadajemy nowe życie starym budowlom. Zerknijcie do naszego portfolio.

Umiejetność

rozwiązywania problemów projektowych to suma wiedzy, doświadczenia i pasji wszystkich członków naszego zespołu.

Komunikacja

to podstawa. Słuchamy naszych klientów i dobieramy optymalne rozwiązania.

Jakość

Dzięki niej zdobywamy nowych klientów, a ci którzy z nami współpracowali, zlecają nam kolejne tematy.

Od ponad 10 lat pomagamy naszym klientom.Doświadczenie zdobywaliśmy przy pracy z najtrudniejszymi tematami projektowymi – projektami renowacji zabytków. Są one wyjątkowo wymagające nie tylko przez restrykcyjne przepisy ochrony którym podlegają, ale przede wszystkim przez fakt że zbudowane zostały w zupełnie innej rzeczywistości technicznej, z innych materiałów, w innych technologiach niż stosowane dzisiaj a ich stan techniczny i tajemnice odkrywamy dopiero kawałek po kawałku w trakcie inwentaryzacji, projektowania, a czasem dopiero w trakcie przebudowy.

Każdy projekt  składa się z szeregu elementów – projektu architektonicznego, konstrukcyjnego, instalacji wod-kan, centralnego ogrzewania, wentylacji, elektryki, instalacji niskonapięciowych, projektu wnętrz a niekiedy wielu innych. Poszczególne projekty składowe są wykonywane przez wyspecjalizowanych projektantów i muszą być na całym etapie projektowania dobrze skoordynowane, żeby wszystko ostatecznie stworzyło spójny i kompletny projekt. Do tego dochodzą uzgodnienia urzędowe, plan miejscowy lub warunki zabudowy, często specjalistyczne ekspertyzy i uzgodnienia.

Tym wszystkim zajmujemy się skutecznie i efektywnie od ponad 10 lat. Najcenniejszym zasobem który zdobywa się w ciągu takiej pracy (poza oczywiście doświadczeniem) są właściwi ludzie.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie w dziale FAQ (w budowie)